Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

Prawo Przyciągania I Relacji

Prawo Przyciągania I Relacji

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś nieznajomego pojawiającego się z nikąd i posiadającego informacje, których potrzebujesz? Czy kiedykolwiek powstrzymano Cię od popełnienia błędu przez przyjaciela lub nieznajomego we właściwym miejscu i czasie? Pamiętasz, jakie to uczucie?

Czy kiedykolwiek wyczułeś swoją rolę w manifestacji czyjegoś doświadczenia? Może dałeś im coś, albo zrobiłeś coś, co było dla ciebie dobre, a dla nich był to niesamowity zbieg okoliczności. Czy kiedykolwiek znalazłeś się we właściwym miejscu, by zapewnić coś ważnego dla innej osoby? Może czułaś się zmuszona porozmawiać z nieznajomym i miałaś informacje, których szukali?


Nazywam to współzależnością między tańcami poszczególnych osób."Tańczymy z innymi przez każdy dzień naszego życia. Kiedy jesteśmy otwarci i chętni, uczestniczymy i pomagamy w manifestacji ich doświadczenia, a inni czynią to samo dla nas. Niektóre z tych doświadczeń są pozytywne i czujemy się, jakbyśmy byli w samym strumieniu życia. Inne doświadczenia są trudniejsze, a nawet bardziej negatywne i mogą pozostawić nas w wątpliwość, w jaki sposób przyciągnęliśmy takie negatywne lub bolesne doświadczenia do naszego życia.

Prawo przyciągania i relacji:

Jako terapeuta, trener i osoba indywidualna, zacząłem rozumieć Prawo przyciągania jako niezwykle potężną siłę, która wpływa na nasze życie, niezależnie od tego, czy jesteśmy świadomi tego, jak ono działa, czy też nie. Mówiąc prościej, to, co poświęcamy naszemu skupieniu, emocjom i uwadze, przyciągamy do naszego życia. Dążenie do celowego przyciągania wymaga świadomości naszych intencji, uwagi i stanu emocjonalnego. W pewnym sensie przechodzimy od podświadomie kreowania wydarzeń w naszym życiu do świadomego i rozmyślnego wpływania na nasze doświadczenie.

Kiedy mówimy o prawie przyciągania w związkach, pojawia się kilka pytań. Należą do nich: Czy możemy przyciągnąć konkretną osobę do naszego życia? Czy jestem odpowiedzialny - czy przyciągnąłem-za to znęcanie się ze strony mojego kolegi, partnera, przyjaciela lub członka rodziny? Jak mogę przyciągnąć związek, którego chcę? 

Jednym z problemów, które te pytania mają wspólnego, jest poszukiwanie, gdzie kończy się nasza odpowiedzialność, a zaczyna inna osoba. 

Matching (wybór partnerów)

Każdy, kto przyciąga do naszego życia i angażuje się, jest odpowiednikiem czegoś, co wibruje na poziomie świadomości lub podświadomości. 

Jeśli chcemy wiedzieć, co wibrujesz, spójrz, kogo przyciągasz. Pasuje idealnie!

Są różne rodzaje dopasowań do naszych wibracji. Najbardziej oczywiste jest to, że mamy podobne dopasowanie. 

Idealnie, chcemy czuć się umocowani, optymistyczni i radosni i przyciągać do nas innych ludzi umocowanych i optymistycznych we wszystkich aspektach naszego życia. Kiedy to się dzieje, jest dzielenie się i połączenie, które czuje się wspaniale. Pasuje idealnie!

Kiedy czujesz się przygnębiony, (niskie wibracje), możesz przyciągnąć przyjaciela, który dzwoni, aby narzekać na wszystkie rzeczy, które są przygnębione. W tym przypadku nasze niskie wibracje przyciągają kogoś o podobnych wibracjach. Często będziemy kontaktować się z daną osobą i pozostajemy na tym niskim poziomie wibracji lub być może wspólnie schodzimy niżej. Jakie to uczucie?

Pozostałe Mecze

Czy kiedykolwiek miałeś przyjaciela lub klienta, który utknął w "Wibracji ofiary", która wydawała się przyciągać agresywnych partnerów w ich romantycznych lub biznesowych relacjach? Ich wibracje jako ofiary mogą pasować do potencjalnego sprawcy. Drugą pasującą do "wibracji ofiary" jest ratownik. Ratownicy, ofiary i oprawcy tworzą to, co znamy jako "trójkąt ofiary" lub "dramat". Te trzy role wibrują do siebie nawzajem, a osobniki często utkwiły poruszając się z punktu na punkt w trójkącie. W jednym związku mogą być ofiarami. W następnej są wybawcami lub oprawcami.

Na przykład wielu młodych ludzi, z którymi pracowałem w areszcie, wpadło w tę pułapkę. Często są agresywni, aby "uratować" przyjaciela lub pomścić zło. Złapani czują się ofiarami policji. Kiedy są skazani na areszt, czują się jak ofiara wymiaru sprawiedliwości. Mówią o wyrównaniu rachunków (rola przestępcy), obwinianiu innych za swoją sytuację (rola ofiary) i chęci pozostania z chłopakiem lub dziewczyną, aby uchronić ich przed wpadnięciem w kłopoty (rola ratownika). Nadal przyciągają te same trzy zapałki do swojego życia, a Opieka staje się obrotowymi drzwiami.

Istnieją inne, mniej oczywiste odmiany tego trójkąta. Osoby przewlekle chore, bardzo zdesperowane lub potrzebujące, często wibrują zapałki dla osób, które starają się im pomóc lub w jakiś sposób z nich korzystać. 

Trójkąt Dramatyczny

Słabość

Większość dzieci i wielu dorosłych żyje w nieświadomości prawa przyciągania i wielu innych sił działających w tworzeniu ich doświadczenia. Tacy ludzie nie są świadomi wpływu swojej uwagi, skupienia i emocji. Ich energia może być rozproszona, a nie skupiona, a emocje mogą być mieszane i reaktywne. Takie osoby są "bezbronne" i mogą stać się nieświadomymi uczestnikami bardziej skupionych i rozmyślnych manifestacji innych. 

Wiemy, że większość przestępców wybiera swoje ofiary. To fakt. Nieświadomie lub świadomie odpowiadają bezbronnym dzieciom, dorosłym, (bankom itp.) na poziomie intuicyjnym. Z tego powodu często wybiera się młodsze dzieci, osoby starsze lub osoby dorosłe z niepełnosprawnością. Dzieci, a niektórzy dorośli są wtedy narażeni, aby stać się częścią bardziej przemyślanego planu i działania przez kogoś z większą intencją, emocjami i skupieniem. 

Ponadto, istnieją jednostki, które używają tych samych praw przyciągania, aby zamanifestować moc dla siebie, lub szkodzić innym. Wierzą, że mają rację, prawo lub są nieświadomie zmuszeni do takich doświadczeń. W niektórych przypadkach ich skupienie jest zbiorowe i niezwykle silne. Przykładem takiej dynamiki są terroryści i inne organizacje oparte na strachu.

Wolny Wybór

Miałem kiedyś niesamowitą rozmowę z rodzimą nauczycielką o trzech koncepcjach przeznaczenia, potencjału i wolnego wyboru. O ile dobrze pamiętam, tak zdefiniował te pojęcia. 

Przeznaczenie: jest okazją do spełnienia życiowego celu. Jest to z góry określona okoliczność, która przejawi się w pewnym momencie życia. Niektóre grupy tubylcze uważają, że rodzimy się z predestynowanymi wyzwaniami, które zostały uzgodnione przez naszych przodków przed naszymi narodzinami. Inne grupy tubylcze wierzą, że są "umowy" zawarte z innymi duszami przed narodzinami, aby być częścią ich wyzwania oświecenia tutaj na ziemi. 

Potencjał: kiedy jesteśmy wyzwani, doświadczenie ma potencjał, aby być potężną leczniczą lub destrukcyjną siłą. Jeśli stawimy czoła wyzwaniu i działamy z uczciwości i wdzięku, leczymy zarówno teraźniejsze, jak i przeszłe problemy związane z tym wydarzeniem. Jeśli zawiedziemy, zranimy siebie i innych.

Wolny wybór: wszyscy mamy wolny wybór. Dlatego nie możemy przyciągnąć do siebie osoby, która nie chce z nami współpracować. Wybieramy z kim mamy do czynienia i wybieramy nasze działania. 

Przyciągamy zapałki do naszego życia. To nasz wybór, czy się z nimi zaangażować, czy nie. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze czyny. To oni są odpowiedzialni za to, co chcą zrobić. 

Gdy stajemy się coraz bardziej świadomi, możemy również uważać mecze i doświadczenia za potężne informacje i sprzężenia zwrotne co do tego, co wibrujemy. Możemy również zdecydować się na angażowanie się lub nie angażować, pozostać lub odejść. Możemy również skorzystać z tych informacji, aby przenieść się na inny poziom wibracji. 

Implikacje dla Prawa Przyciągania praktyków

Współpraca z innymi

Wielu moich klientów coaching i doradztwo zostały zaangażowane w jakąś formę dramatycznego trójkąta (powyżej). Uznałem, że Prawo przyciągania narzędzi jest bardzo pomocne w nauczaniu świadomości ich emocji i tego, jak wpływają na ich doświadczenie. Mogą nauczyć się, że kiedy są w "biednym mnie", czy "ofierze" wibracji, będą przyciągać zapałki i decydować się na zaangażowanie lub nie. Uczą się też, jak ważne jest zmienianie ich wibracji i obserwowanie zmian w ludziach, których przyciągają. Wybierając inną wibrację, stają się one uprawnione, a nawet zaczynają się leczyć!

Implikacje dla praktyków i trenerów

Dla praktyków i trenerów prawa przyciągania stawiamy na pomoc innym i przyciągamy takie doświadczenia do siebie w postaci klientów. Oferujemy siebie jako "pomocników" dla osób, które decydują się manifestować wydarzenia w swoim życiu. To doświadczenie jest często bardzo intuicyjne i radosne. Czujemy się, jakbyśmy byli w strumieniu życia.

Czy również doświadczyłeś tej intencji, przechodząc do doświadczeń poza Twoją praktyką, jak również? 

Czasami będziemy przyciągać ludzi, którzy będą chcieli nas wynieść na bohaterów i ratowników. Będą mówić takie rzeczy jak: "nikt mnie nie rozumie poza Tobą."Bez ciebie byłbym zagubiony...."Chcą bezpośredniej Rady, żebyś ty podejmował decyzje. To jednak nie wzmacnia ich pozycji, utrzymuje ich w wygodnej roli "ofiary". Doradcy i trenerzy mogą zostać uwiedzeni w rolę ratownika i dołączyć do Klienta w dramatycznym trójkącie. Jak to wpłynie na nasze życie poza biurem?

In Closing

Jako praktycy i trenerzy prawa przyciągania, możemy dzielić się potężnymi informacjami i narzędziami, aby umożliwić innym podejmowanie własnych decyzji i przyjęcie nowego rodzaju odpowiedzialności w ich relacjach. Możemy dać innym siłę do tańca z gracją i uczciwością na rzecz radosnych i spełniających się relacji!

Posting Komentar untuk "Prawo Przyciągania I Relacji"