Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

7 największych błędów można popełnić przed zatrudnieniem trenera

7 największych błędów można popełnić przed zatrudnieniem trenera

Siódmy Największy Błąd - Mentalność Samotnego Strażnika.


Jeśli uważasz, że najlepszym sposobem, lub jedynym sposobem, aby osiągnąć swoje cele jest zrobić to samemu, to masz mentalność samotnego strażnika. Czy uważasz, że kontaktowanie się z kimś, i to profesjonalnym kimś, w jakiś sposób wskazuje, że nie jesteś "czymś" wystarczającym? Że to w jakiś sposób oznacza, że jesteś niezdolny i nie jesteś wystarczająco mądry, silny czy dobry?

Zapewniam cię, że ludzie, którzy przychodzą na coaching są bardzo zdolni, mądrzy, silni i dużo więcej. Wybierają coaching, ponieważ są gotowi przyspieszyć swoje życie osobiste lub zawodowe i pracować z profesjonalistą, który pozwoli im osiągnąć swoje cele szybciej, łatwiej i z lepszymi rezultatami niż oni sami. 

Trener ułatwi Ci samodzielne odkrycie, identyfikację celów i ustalenie priorytetów tych celów. Twój trener pomoże Ci stworzyć plan działania, a także przygotować się na wszelkie wyzwania, które napotkasz po drodze i przezwyciężyć je.

Twój trener pociągnie cię do odpowiedzialności za podejmowanie konsekwentnych działań na rzecz realizacji twoich celów. Odpowiedzialność to jedna z największych wypłat coachingu. To jest tak potężne, ponieważ może zrobić różnicę w kategoriach bycia Osiągaczem celu, a nie tylko seterem celu i kimś, kto spaceruje, a nie tylko mówi gadką.


Pomyśl o swoim trenerze jako o swoim partnerze sukcesu, którego powodem jest pomaganie ci osiągnąć to, czego chcesz szybciej, łatwiej i z lepszymi rezultatami, niż mógłbyś zrobić to sam. 

Szósty największy błąd-ugoda na dobre, zamiast iść na wielkie.     

Jeśli uważasz, że Twoje życie jest dobre i jesteś relatywnie zadowolony, gratulacje! To nie stało się samo w sobie. Najwyraźniej odwaliłeś kawał świetnej roboty.

Już udowodniłeś, że jesteś osobą, która aktywnie dąży do tego, czego chcesz i to dostajesz. Więc dlaczego zadowoliłeś się czymś mniej niż wielkim? Dlaczego zadowoliłeś się czarno-białym mieszkaniem, skoro możesz żyć w technikolorze? Naprawdę chcesz grać bezpiecznie i czuć się komfortowo? Granie w bezpiecznym miejscu i komfortowe nie może cię prowadzić dalej niż dobrze.

Większość naszych klientów to ludzie, którzy już odnoszą sukcesy.  Teraz, kiedy osobiście doświadczyli mocy trenerskiej, mówią nam, że zdają sobie sprawę, o ile mniej się zadowolili, o siebie i o swoje życie. Osiedlali się na dobre, kiedy mogli doświadczyć czegoś wielkiego.

Ci klienci mówią nam również, że coaching znacznie zwiększył jakość ich życia we wszystkich dziedzinach, od zwiększonej sprzedaży do lepszych relacji i od lepszego zdrowia do zwiększonej wydajności. Czują, wielu po raz pierwszy, że są w pełni i w pełni żywi. 

Więc wyzywamy tych z Was, którzy się dogadują. Wyzywamy cię, żebyś przestał zadomawiać się na dobre. Wyzywamy Cię na wielkie i Więcej z coachingiem.

Piąty największy błąd-przekonanie, że trzeba pracować ciężej, aby osiągnąć swoje cele

Czy masz marzenia lub pragnienia, które pozostawiłeś niespełnione, ponieważ nie możesz sobie wyobrazić przywracania ich do życia bez dodawania o wiele więcej do twojego już zapakowanego dżemu harmonogramu?
Może cię zaskoczyć, że coaching może pozwolić Ci być więcej, robić więcej i mieć więcej, pracując mądrzej, a nie ciężej.

Twój trener poprowadzi Cię przez efektywny proces. Zaczniesz od wyjaśnienia, co robisz, a czego nie chcesz w swoim życiu. Co jest świetne w tym jest to, że kiedy dowiedzieć się rzeczy w swoim życiu, że jesteś tolerować lub robić tylko dlatego, że czujesz, że powinieneś może stworzyć dużo dodatkowej przestrzeni w swoim harmonogramie, aby rozwiązać rzeczy, które są naprawdę znaczące dla ciebie. Następnie opracujesz plan działania, który szczegółowo określi, co będzie trzeba, co do kiedy, aby osiągnąć swoje cele. Na koniec, pozostaniesz skupiony i na torze, będąc odpowiedzialnym przed trenerem za podejmowanie konsekwentnych działań i nauczysz się, jak pokonać wszelkie wyzwania, które pojawią się po drodze.

Jeśli chcesz nauczyć się pracować mądrzej, a nie ciężej, coaching to mądra inwestycja twojego czasu i pieniędzy.

Czwarty największy błąd-obwinianie czynników zewnętrznych za to, co nie działa w twoim życiu i czekanie, aż się zmienią, abyś mógł mieć życie, o którym marzysz.

Czy uważasz, że chciałbyś, aby inni ludzie byli inni, łatwiej się dogadywać, bardziej pozytywni, odnoszący sukcesy, godni zaufania lub życzliwi? A może myślisz o tym, że Twoje życie byłoby lepsze, gdyby twoje okoliczności były inne, gdybyś miał lepszą pracę, więcej pieniędzy, więcej czasu lub więcej okazji?

Czy wmawiasz sobie, że te zewnętrzne czynniki są odpowiedzialne za to, co nie działa w twoim życiu lub za to, że nie możesz mieć tego, czego chcesz?

To może być bardzo kuszące, aby dać się złapać w ten paradygmat. Ale rzeczywistość jest taka, że jeśli szukasz lub czekasz na coś poza sobą, aby zmienić i dać ci to, czego chcesz, będziesz czekał, i sfrustrowany, przez bardzo długi czas.

Powodem tego jest to, że nie masz kontroli nad niczym poza Tobą.  Masz jednak całkowitą kontrolę nad sobą. Masz całkowitą kontrolę nad swoimi myślami, działaniami i wynikami.

Faktem jest, że twoje okoliczności się zmienią, gdy podejmiesz zdecydowaną decyzję, aby zrobić rzeczy, które będą Cię przesuwać w kierunku tego, czego chcesz doświadczyć w swoim życiu, a następnie je zrobić. Zatrudnianie trenera jest jedną z najmądrzejszych rzeczy można zrobić, aby upewnić się, że przejmiesz kontrolę i stworzyć rzeczywistość, którą chcesz doświadczyć.

Trzeci największy błąd-marnowanie czasu i pieniędzy na rzeczy, które nie dają wyników, które chcesz i nie jest ostatecznie spełnione. 

Spójrzmy prawdzie w oczy; istnieje nieskończona liczba rzeczy, które można wydać ciężko zarobione pieniądze i cenny czas na te dni. Kiedy wiesz, że chcesz, żeby było inaczej lub lepiej, łatwo ci marnować czas i pieniądze na jeden z dwóch sposobów.

Pierwszy z nich To Spędzanie Czasu i pieniędzy na zbieraniu informacji, które pojawiają się w formie książek, oprogramowania, seminariów, raportów lub programów. Zbierasz informacje, które według ciebie mogą pomóc ci dostać to, czego chcesz.

Nie zrozum mnie źle, informacja to świetna rzecz. Jesteśmy wielkimi zwolennikami książek i programów będących kluczowymi narzędziami w pomaganiu Ci dostać się tam, gdzie chcesz iść, ale chcemy powiedzieć coś bardzo jasnego tutaj.

Sama informacja nie przyniesie Ci rezultatów. Nie możesz oczekiwać, że Twoja sprzedaż wzrośnie automatycznie tylko dlatego, że przeczytałeś najnowszą książkę Guru sprzedaży i nie możesz zakładać, że Twoje miesięczne wydatki będą się automatycznie organizować tylko dlatego, że kupiłeś najnowsze oprogramowanie do śledzenia wydatków. Osiągniesz satysfakcjonujące wyniki tylko poprzez podjęcie konsekwentnych działań zmierzających do osiągnięcia swoich celów w oparciu o to, czego nauczyłeś się z zebranych informacji.

Drugi sposób może być marnowanie czasu i pieniędzy jest poprzez nabywanie i udział w rzeczach, które nie mają nic wspólnego z, a nawet iść przeciwko, masz to, co naprawdę chcesz.

Czy kiedykolwiek pozwoliłeś na miesiąc, aby przejść, gdzie oddawał się każdy apetyt żywności miał i nie ćwiczył regularnie, nawet jeśli twoim najgłębszym pragnieniem jest osiągnięcie i utrzymanie zdrowej masy ciała i stylu życia? Czy kiedykolwiek wyszedłeś i kupiłeś drogi gadżet, którego tak naprawdę nie potrzebujesz lub nie możesz sobie pozwolić, kiedy to, czego naprawdę pragniesz, to poczuć sukces i doświadczyć finansowej wolności?

Jeśli to brzmi jak ty, to wiesz, jak to jest biegać na kołach chomika krótkoterminowego zysku, w formie natychmiastowej satysfakcji, prowadząc do długotrwałego bólu, ponieważ Twoje doświadczenia życiowe nie pasują do tego, czego naprawdę chcesz?

Jest to bardzo ważne, aby zdać sobie sprawę, że spędzanie czasu lub pieniędzy na rzeczach, które dają natychmiastową satysfakcję, ale nie mają nic wspólnego z celami i wartościami zawsze pozostawia uczucie pustki. Całkowicie i całkowicie puste i szuka następnego szybkiego rozwiązania.

Zamiast marnować czas i pieniądze, dlaczego nie zainwestować w siebie w sposób, który przyspieszy twój rozwój osobisty i zawodowy? Praca z trenerem na bieżąco to najbardziej czasowa i opłacalna inwestycja, jaką możesz zainwestować w siebie i swoją jakość życia.

Twój trener może cię nauczyć jak najlepiej wykorzystać to, co masz i jak zrobić więcej z mniej. Twój trener pociągnie cię do odpowiedzialności za konsekwentne, celowe działania na rzecz osiągnięcia twoich celów.

Dzięki pracy z trenerem, uzyskasz krystalicznie jasne, co naprawdę chcesz, dlaczego chcesz tego i jak to uzyskać. Klarowność wymaga zgadywania. W ten sposób będzie można ocenić wszystkie przyszłe możliwości inwestycyjne, a przez to rozumiemy wszelkie i wszystkie możliwości, aby spędzić czas lub pieniądze, w zależności od ich zdolności do realizacji celu, wizji, wartości i celów. 

Drugi największy błąd-czekanie na "dobry" czas, aby dokonać zmiany lub iść po rzeczy, które naprawdę chcesz w życiu.

Nie ma dobrej chwili. Życie zawsze będzie zajęte. Zawsze będą obowiązki rodzinne i biznesowe do załatwienia, sprawy do uruchomienia, prace domowe do zrobienia, programy telewizyjne do oglądania i ludzi i projektów, które chcą swój czas, energię i pieniądze. Twoje życie zawsze będzie zajęte i zawsze stanie na drodze do tego, czego naprawdę chcesz, jeśli na to pozwolisz.

Zastanawiasz się, co możesz z tym zrobić? Możesz przestać się oszukiwać. Dzisiaj. Przestań się oszukiwać, że idealny czas jest tuż za rogiem albo gdzieś w przyszłości. Zamiast tego, zdecydujcie się połączyć siły z profesjonalistą, który może nauczyć was, jak najlepiej wykorzystać każdą chwilę począwszy od teraz.

Twój trener będzie pociągał Cię do odpowiedzialności, utrzymując cię skupionego i na drodze do osiągnięcia swoich celów, bez względu na to, co życie rzuci na ciebie.

Największy błąd-wmawianie sobie, że nie stać Cię na trenera.

Prawda jest taka, że nie możesz sobie pozwolić na brak.  Trenerzy są obecnie bardzo pożądani, ponieważ coaching okazał się niezwykle skuteczną metodą ułatwiającą rozwój osobisty i zawodowy oraz realizację.

Wszędzie o tym mówią, w mediach, w korporacjach i w społeczności. Mówi się, że coaching ma sens i naprawdę działa. W przeprowadzonych badaniach dotyczących wpływu coachingu wyniki konsekwentnie pokazywały zwrot z inwestycji na poziomie ponad 100%.

Coaching klienci ze wszystkich dziedzin życia konsekwentnie donoszą, że są to najlepsze pieniądze, jakie kiedykolwiek wydali, ponieważ ich inwestycja w trwające partnerstwo coachingowe pozwala im osiągnąć swoje cele. Co jeszcze lepsze, coaching umożliwia im szybsze, łatwiejsze osiąganie celów i osiąganie lepszych wyników. Pomyśl o tym przez chwilę. Pomyśl, co to dla ciebie znaczy. Wszystko, co chcesz jest dostępne dla ciebie szybciej, łatwiej i z lepszymi rezultatami poprzez wehikuł coachingu.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, zastanów się nad tym, to nie wystarczy ci powiedzieć, że chcesz, żeby było inaczej.  To, że czegoś chcesz, nie znaczy, że tak jest.  Musisz podjąć decyzję, a następnie podjąć celowe działania w kierunku tego, czego chcesz. Kiedy wkładasz pieniądze tam, gdzie masz usta i inwestujesz w program coachingowy, zademonstrujesz swoje zaangażowanie w osiągnięcie tego, co chcesz, a jednocześnie odcinasz się od wszelkich możliwości innych niż całkowity sukces.

Posting Komentar untuk "7 największych błędów można popełnić przed zatrudnieniem trenera"