Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

Jak wyznaczać skuteczne cele

Jak wyznaczać skuteczne cele

W tym artykule będę dzielić się z wami tajemnicami, aby ustalić skuteczne cele, które zagwarantują wam sukces. Szkoda, że nie możesz tego zastosować do własnych celów. i życz sobie, żeby wszystkie Twoje cele się spełniły.

Więc jaki jest cel? W poprzednich wydaniach dużo mówiłem o kwantowej kreacji i manifestacji. Wiesz już, że wszechświat zawsze będzie wypełniał Twoje rozkazy, przyjmował twoje instrukcje i zamieniał je w dokładnie to, czego chcesz. Wierzcie lub nie, tworzycie cały czas, jedyną różnicą jest to, że niektóre z waszych kreacji są nieświadome, a niektóre są świadome. Niestety, większość naszej nieświadomej kreacji nie jest tym, czego naprawdę chcemy, w rezultacie konsekwentnie tworzymy to, czego nie chcemy i kończymy nieszczęśliwym życiem. Cel jest czymś, co pomaga wyeliminować nieświadomą kreację i zamienia ją w świadomą kreację. Celem jest porządek, czyli polecenie, które świadomie wysyłacie do wszechświata, a w rezultacie otrzymacie to, czego świadomie pragniecie, i ostatecznie idealne życie, które cieszą się życiem.

Proces wyznaczania celów ma pomóc ci uzyskać jasne O chcesz naprawdę chcesz, włączyć swoje nieświadome cele w świadome cele, tak, że będziesz w stanie dosłownie zaprojektować swoje własne życie i mieć absolutną kontrolę nad swoim życiem.


Może słyszałeś dużo o ustawianiu celów, i próbował wiele rodzajów programów ustawiania celów. ale większość z nich zawodzi, powodem nie jest to, że programy nie działają, powodem jest z powodu własnych przekonań i myślenia. Mogę ci powiedzieć, że każdy program ustawiający cele działa, nawet najprostszy, po prostu zapisując swoje cele, możesz je osiągnąć. Dlaczego niektórzy ludzie wychodzą z warsztatu wyznaczania celów z wielkim wynikiem, a inni z małym lub bez rezultatów. To prowadzi do dzisiejszego tematu, co sprawia, że cel jest skuteczny?

Co sprawia, że cel jest skuteczny?

Po pierwsze, twoje cele muszą być zgodne z Twoim wyższym celem. Wierzę, że wszyscy mamy cel w naszym życiu, ten cel został wybrany jeszcze zanim się urodziliśmy. Czy uważasz, że masz jakiś szczególny talent, coś, co lubisz robić, i możesz to bez wysiłku, ale inni uważają to za trudne? Czy uważasz, że jest coś, co lubisz robić tak bardzo, że cały świat nagle znika, jedyną rzeczą istniejącą jesteś ty i rzeczy, które robisz. W tych chwilach, jesteś celowo. Ilekroć jesteś w zgodzie ze swoim celem, tracisz radość i szczęście. Najbardziej skuteczny cel musi być w harmonii z celem, jest to jedyny sposób, aby upewnić się, że nie tylko osiągnąć swój cel, ale także cieszyć się procesem. Proces staje się przyjemny, a Ty również czujesz spełnienie. Tak, możesz osiągnąć swoje cele nie będąc w harmonii ze swoim celem, ale nigdy nie poczujesz sukces nawet masz wszystkie osiągnięcia, i wszystkie osiągnięcia. Najprostszym sposobem na znalezienie celu jest zwrócenie uwagi na to, w czym jesteś dobry i co lubisz robić. Jeśli nie możesz go znaleźć, zapytaj rodziców, przyjaciół, rodziny. Każdy ma specjalny talent, dlatego przybyłeś na tę planetę.

Po drugie, wasze cele muszą być korzystne dla świata. Nie staram się uczynić siebie honorowym, ale to prawda, chyba, że cele są korzystne dla innych, nie znajdziesz nikogo do korporacji z Tobą, wszechświat nie będzie również działać na Twoją korzyść. Egoistyczny cel nigdy nie uczyni go wielkim. Jak widać z największego sukcesu na świecie, wszyscy ci ludzie mieli misję, aby uczynić życie lepszym, aby pomóc światu stać się lepszym miejscem. O ile lepsze stało się nasze życie dzięki komputerowi? Dzięki temu Bill Gates staje się najbogatszym człowiekiem na świecie. Im bardziej korzystny jest twój cel dla innych, tym więcej wartości będzie produkować i tym bardziej osiągalny stanie się.

Po trzecie, wasze cele muszą być poparte waszymi podświadomymi przekonaniami. Czy masz doświadczenie, że wyznaczyłeś cel, i zrobiłeś wszystko, aby to się stało, i w ostatniej chwili coś się stało, i to wszystko zniszczyło, twoje pragnienia nagle zniknęły, i wróciłaś do swojej wygodnej strefy? Miałem tego rodzaju doświadczenie, nie wiedziałem dlaczego, dopóki nie zdałem sobie sprawy, że trzymam pewne podświadome przekonania, które są sprzeczne z moimi celami. To znaczy, że czegoś chciałam, ale moja podświadomość tego nie zrobiła. Twoje sprzeczne podświadome przekonania będą tworzyć negatywne bloki, które są bardzo trudne do złamania, dlatego proste zadanie czasami staje się bardzo duże w głowie, nie odważysz się podjąć żadnych działań. Efektywny cel musi być zgodny z Twoimi podświadomymi przekonaniami. Twoje przekonania mogą zmienić się w nadgodzinach ze względu na twoje doświadczenie i książki, które czytasz, ale nigdy nie osiągniesz niczego, co jest większe niż twoje obecne przekonania. Jeśli twoja wiara mówi, że możesz zarabiać tylko 1000 dolarów miesięcznie, nie stawiasz sobie za cel zarabiania 1 miliona dolarów miesięcznie. Ustaw cel, który jest wiarygodny dla twojej podświadomości, gdy zrobisz $1000 Dolar znowu i znowu, i jesteś tak komfortowo z nim, twoja podświadomość zacznie wierzyć możliwość zarabiania $10,0000 dolarów miesięcznie, a Twoje cele będą rosnąć coraz większe i większe stamtąd.

Jak sprawdzić, czy twój cel jest wspierany przez podświadome przekonania, czy nie? Nauczyłem się prostego testu od doktora Roberta Anthony ' ego, legendarnego eksperta od wydajności szczytowej. Test jest bardzo prosty, rysujesz pionową linię na pustym kawałku papieru, z jednej strony piszesz tak, a z drugiej-nie. Weź kawałek sznurka, zawiąż coś na jednym końcu, aby zrobić wahadło, trzymaj swoje wahadło bezpośrednio nad pionową linią. Zadaj sobie pytanie " Czy mogę osiągnąć cel ...". Jeśli podświadomość myśli, że to możliwe, Twoje wahadło przejdzie na stronę "tak", a jeśli nie, to na stronę "nie". Chcę tylko, żebyś wiedział, że twoja podświadomość nie zawsze zgadza się z Twoim świadomym umysłem. Test ten może być używany tylko jako przewodnik, nie polegaj zbytnio na wynikach, które widzisz z tego testu, ponieważ nie będzie on w 100% dokładny, jeśli użyjesz go tylko raz lub dwa razy. Dr Robert Anthony szczegółowo omówił świadome i podświadome sprzeczności w swoim programie audio "Know How To Be Rich", jestem zdumiony jego głębokim zrozumieniem ludzkiego umysłu i uniwersalnych praw.

Po czwarte, cele muszą być dokładne. Jak już mówiłem, twoim celem był rozkaz, który wysłałeś do wszechświata, więc aby wszechświat mógł wykonać twoje polecenie, musi dokładnie zrozumieć, co masz na myśli. "Chcę więcej pieniędzy" to tylko życzenie, Nie cel. Wszechświat nie może wiedzieć, czego chcesz, jeśli powiesz mu "Chcę więcej pieniędzy", OK, chcesz więcej pieniędzy, masz jeden cent, weź to. Skoro chcesz więcej pieniędzy, jeden cent Więcej to też więcej. Wszechświat nie wie, jak spełnić twoje pragnienie, jeśli nie powiesz tego dokładnie. Prawdziwym celem jest coś takiego jak: "zamierzam zamanifestować $ 10,000 dolarów do 31 stycznia 2009 roku"," zamierzam założyć firmę do 1 marca 2009 roku". Nie myl wszechświata niejasnym celem. Poproś o coś konkretnego, a wszechświat da ci konkretny rezultat.

Piątym elementem skutecznego celu jest to, że Twoje cele muszą być wystarczająco przekonujące, aby wyzwalać twoje emocje za każdym razem, gdy o nich pomyślisz. Emocje tworzą motywację, motywacja prowadzi do działania, a działanie da ci wynik. To, jaki wynik uzyskasz, zależy od jakości twoich emocji. Pozytywne emocje wywołują pozytywne skutki, negatywne emocje wywołują negatywne skutki. Z naukowego punktu widzenia, pozytywne emocje wysyłają pozytywne wibracje i przyciągają pozytywne wyniki z taką samą częstotliwością drgań. Uważaj, jak się czujesz, ponieważ tworzysz te same wyniki, co czujesz.

Mam nadzieję, że ten artykuł daje kilka pomysłów, jak zrobić skuteczny cel, i może chcesz zmodyfikować trochę swoje cele, aby uczynić je bardziej skuteczne. "Wish all you goals come true"

Posting Komentar untuk "Jak wyznaczać skuteczne cele"