Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

Certyfikacja instruktorów sportu i programów szkoleniowych Szkoły Sportowej Paragon

Certyfikacja instruktorów sportu i programów szkoleniowych Szkoły Sportowej Paragon

Twój uczeń liczy na ciebie, aby zapewnić kompetentną pomoc i wskazówki. Wiele zależy od twojej zdolności do nauczania i rozrywki. Dlatego instruktorzy muszą zdobyć szkolenie i doświadczenie. W Paragon zapewniamy Ci jedno i drugie—ponieważ twoi uczniowie przyniosą Ci długą listę pytań, problemów, wątpliwości i aspiracji. Klasa Paragon uczy profesjonalizmu-praktycznej wiedzy na temat sportu, trapów i skeetów - oraz umiejętności komunikowania się. 

Pytania dotyczące sprzętu i bezpieczeństwa; problemy z dominacją wzroku; rozwiązania z zakresu odrzutu i dopasowania broni; strategie prezentacji celu; metody strzelania; umiejętności strzelania; cele i plany obserwacji-to tylko niektóre z wielu tematów, które codziennie przechodzą przez pracowite biurko instruktora. Pracując z mężczyznami, kobietami i młodzieżą w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności—a także z instruktorem socjalnym i wingshooterem-instruktor Paragon zapewnia każdemu klientowi rozsądne i godne zaufania przywództwo. 


Umiejętności dydaktyczne znacznie różnią się od umiejętności strzeleckich. Czy możesz przygotować odpowiedni plan lekcji w oparciu o cele ucznia? Czy dzisiejszy nacisk kładzie się na rozrywkę czy rozwój umiejętności? Czy potrafisz poprawnie zdiagnozować zamach i strzał strzelca? Na podstawie tego, co widziałeś, możesz przekazać odpowiednie poprawki? Ponieważ sukces naszego strzelca spoczywa na naszych barkach, cierpliwość, kompetencje i spersonalizowana obsługa to cechy charakterystyczne instruktora Paragon. 

Wierzymy, że wiarygodność instruktora polega na certyfikacji, a także na rzeczywistych umiejętnościach i wiedzy w zakresie nauczania. Jeśli poważnie rozważasz pracę z oczekiwaniami i pragnieniami strzelca—i chcesz się do tego przygotować-weź pod uwagę program certyfikacji i szkoleń Paragon Center for Instructor Study. 
Cel 
Celem C. I. S. jest zapewnienie centrum edukacyjnego dla tych, którzy szczerze chcą osiągnąć uznane umiejętności instruktorskie w dyscyplinach docelowych gliny, głównie gliny sportowe. Dla strzelców w dążeniu do swoich celów strzelby, każdy aspekt programu C. I. S. jest poświęcony pomaganiu ci w stanie się wysoko wykwalifikowanym, renomowanym źródłem usług instruktażowych. Tutaj, kandydaci instruktorzy mogą studiować mechaniczne i psychiczne aspekty sportu cel gliny; nabyć narzędzia naszego zawodu; i przenieść ich nauczania do następnego poziomu. 

Filozofia 

Nauczenie się z powodzeniem wymaga skutecznej komunikacji. W C. I. S. wierzymy, że to, co komunikujesz i jak się komunikujesz, właściwie określa twoje umiejętności jako instruktora. 

Podobnie jak strzelanie, nauczanie jest bardziej sztuką niż nauką i wymaga innego zestawu umiejętności. Aby nauczyć się sztuki instruowania i uzyskać certyfikat, konieczne będzie zbadanie, dlaczego wydajność Strzelca może być tak silna, jak forma strzelca i mocne strony psychiczne jednostki. 

Chętny, niespokojny, wątpiący, czasem bojaźliwy,..... fotografowanie klientów zasługuje na szacunek instruktora i najwyższą staranność. C. I. S. jest zobowiązana do pomocy wszystkim swoim klientom, bezpiecznie, z pierwszej ręki wiedzy, ekspertyzy, życzliwości i troski. 

Istnieje wiele rodzajów klientów, wszystkie z indywidualnymi celami i poziomami zaangażowania, od rozrywki po formalne instrukcje. Czy to strzelec korporacyjny i społeczny, czy zawodnik—od początkującego do zaawansowanego-nasi instruktorzy są przygotowani do pracy z obszerną listą zadań fizycznych, psychologicznych i związanych ze strzelectwem. 

Wingshooting jest podstawą i celem dla wielu, którzy uczestniczą w rozgrywkach sportowych. Nauczanie, biznes i rekreacyjne aspekty wingshooting są głównymi tematami w klasach C. I. S. 

Mężczyźni i kobiety są zaproszeni do nauki do certyfikacji. Aby wspierać udział kobiet w naszym sporcie—i lepiej informować mężczyzn instruktorów—kobiece względy są elementem klas certyfikacyjnych. 

Instruktor uczy szacunku do gry i odkrywania własnych możliwości. Wyniki uczniów poprawiają się, a pewność siebie pojawia się, gdy instruktor cierpliwie odkrywa i ujawnia naturalne talenty ucznia. 

Przykład bezpieczeństwa, kompetencji i doskonałego poziomu profesjonalizmu, to cechy charakterystyczne naszego instruktora. 

Certyfikaty 

Profesjonalny Współpracownik 

Profesjonalny współpracownik jest przede wszystkim inspirowany, aby pomagać innym, którzy chcą odkrywać nasz sport w celach rekreacyjnych i ewentualnie wyczynowych. Ten współpracownik jest wszechstronnie przeszkolony w wielu konkretnych obszarach do pracy z korporacyjnym, rekreacyjnym, entry level, intermediate i Wing shooter—w każdym wieku i obu płci. Wprowadzono działalność dydaktyczną. Certyfikat Professional Associate wymaga praktycznych umiejętności diagnostycznych, rozwiązywania problemów i komunikacji. 

W przypadku nieformalnych sesji nacisk kładzie się na bezpieczeństwo, rekreację i rozrywkę. 

Dla studenta strzelca, który chce podnieść wydajność i wynik, Szkolenie Associate skierowane jest do bezpieczeństwa; wybór sprzętu; problemy wizualne; kryteria Ustawienia celu; metody fotografowania (wybór i wdrożenie); i rozwój obrazu wzroku. Podstawy dobrej formy strzeleckiej podkreślane są na każdym etapie szkolenia instruktorskiego. 

Dla ucznia strzelca, którego cele obejmują rygory konkurencji, ten Współpracownik uczy się 1) skutecznej i niezawodnej metodologii strzelania; 2) poprawnego, powtarzalnego i spójnego zarządzania bronią; oraz 3) mentalnego i mechanicznego podejścia, które mocno wesprze późniejsze wymagania Zaawansowanego strzelania. 

Senior Associate 

Starszy Współpracownik będzie miał jasne, robocze zrozumienie metod i procedur fotografowania stosowanych przez profesjonalnego współpracownika. 

Starszy Współpracownik będzie oddany i dokładnie zorientowany w pomaganiu na wszystkich poziomach umiejętności, w tym studentowi, którego umiejętności przekroczyły poziom średniozaawansowany i chce zmaksymalizować swoje umiejętności strzeleckie i ewentualnie umiejętności konkursowe. 

Celem jest nauczenie definiowania i śledzenia celów; redukcja rgm; trening znajomości poprzez ćwiczenia praktyczne; rozszerzenie strefy komfortu; skuteczne zarządzanie rozproszeniem uwagi; rozwój rutynowych treningów przed strzałem; wzmocnienie koncentracji i stabilność; strategie przed-i po turnieju; oraz strategie punktacji. 

Sprawność umysłowa: starszy Współpracownik będzie również zorientowany w pracy z różnymi osobowościami uczniów, badaniami emocji i dynamicznym systemem przekonań. 

Master Associate 

Certyfikat Master Associate jest, z kilkoma możliwymi wyjątkami, zarezerwowany dla tych, którzy robią karierę nauczania w dyscyplinach docelowych gliny. Tutaj, psychiczne aspekty fotografowania i konkurencji są szeroko badane wraz z udanych koncepcji biznesowych nauczania i coachingu. Wymagane certyfikaty zawodowe i wyższe. 

Mentor Associate 

Starszy lub główny współpracownik, który udowodnił czynami i reputacją, że jest godny obowiązków mentorskich. Być dostępne dla profesjonalnych współpracowników poszukujących rozwiązania problemu i/lub potwierdzenia. Celem szkoły jest strategiczne umiejscowienie jej mentorów w kraju i za granicą.

Posting Komentar untuk "Certyfikacja instruktorów sportu i programów szkoleniowych Szkoły Sportowej Paragon"