Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

Spirala manifestacji

Spirala manifestacji

"Spirala manifestacji" jest potężną, opartą na energii techniką, która pomaga Ci się "odkręcić". Jest to wspaniałe narzędzie, do którego możesz uzyskać dostęp w dowolnym momencie iw każdych okolicznościach. 

Prawo przyciągania nakazuje, że kiedy energia gaśnie, wraca w tej samej formie. To nie jest nowa teoria, tylko taka, która nie została w pełni zrozumiana lub opanowana. Nasze myśli i energetyczne wzorce tworzą naszą rzeczywistość. Czy jednak jesteśmy w pełni świadomi tego, o czym myślimy i jakiego rodzaju energię wydajemy? Na poziomie powierzchniowym możecie "myśleć", że robicie jedną rzecz - ale na innym, bardziej potężnym poziomie - dzieje się coś innego. To jest to, co powoduje zniekształcenia w naszych polach energetycznych i powoduje, że nasza własna Moc manifestacji jest stagnacja.  Aby zilustrować tę teorię, spójrzmy na kilka przykładów. 

Chcesz przyciągnąć romantycznego partnera do swojego życia. Jest to bardzo głębokie pragnienie i coś, czego pragniecie całym sercem. Więc postanowiliście osiągnąć ten cel używając duchowych zasad. Używasz afirmacji, piszesz listę tego, czego pragniesz u partnera, zapalasz Świece i modlisz się. Na poziomie "powierzchniowym" wydaje się, że jest to bardzo pozytywne ćwiczenie. Ale przez chwilę - spójrzmy na to, co może się dziać za sceną - na głębszym poziomie w twoim polu energetycznym. Jakie są Twoje" prawdziwe " myśli? Dlaczego związek się nie ujawnił? Co to za opóźnienie?
Rzeczywistość jest taka, że w tej chwili nie masz związku w swoim życiu. Jesteś samotna. Kiedy przewracasz się w nocy-nie ma nikogo, kto by cię trzymał. Wychodzisz i widzisz te wszystkie szczęśliwe pary chodzące wokół i to powoduje, że czujesz się smutny i zazdrosny. 


Tworzysz "bitwę" lub zniekształcenie energii. Ciągle powtarzasz i próbujesz myśleć jedno - jednak w twoim życiu pojawia się inna rzeczywistość. Jeśli zauważysz, że to się dzieje - po prostu zrozum, że masz pewne formy myślowe i energetyczne wzorce, które utknęły. To tworzy "neutralność".

Pierwszą rzeczą do zrobienia w tym przypadku jest bycie realistycznym. Obecnie na planecie żyje ponad 6 miliardów ludzi! Jest tam ktoś dla Ciebie. Przestań użalać się nad sobą, co tylko zwiększa zniekształcenia. Bądź szczęśliwy dla innych ludzi, że znaleźli odpowiedniego partnera dla siebie. Po prostu nie spotkałeś jeszcze właściwej osoby. Kropka. 

Użyj "spirali manifestacji", aby rozpuścić wszystkie bloki w swoim polu energii. Kiedy zaczynasz czuć smutne uczucia przychodzą nad tobą-wizualizuj piękną spiralę energii. Może to być dowolny kolor lub rozmiar, którego pragniesz. Widzę to jako pole energetyczne w kształcie tornada. Lubię go widzieć w świetlistym srebrnym lub białym kolorze, ponieważ reprezentuje czystość. Pozwól, by rozpuściła smutek. Nie próbuj kierować energią w żaden sposób. Po prostu pozwól doświadczyć. Niech spirala oczyści i oczyści wszelkie uczucia. Pozwól płynąć myślom. Twórcza moc wszechświata nie potrzebuje waszej pomocy. Zaufaj własnej wyższej jaźni i nieograniczonej mocy stworzenia, która przeprowadzi cię przez ten proces. Puszczaj. Stwórca wie, czego chcesz i czego potrzebujesz. Musisz mu zaufać. Zejdź mi z drogi.

Innym przykładem tej teorii jest teoria dobrobytu. Ty, jak wszyscy inni, pragniesz wielkich rzeczy. Chcesz być w stanie zapłacić rachunki i mieć dużo dodatkowych pieniędzy, aby kupić to, co chcesz. Chcesz zapewnić rodzinie teraz i w przyszłości. Tak więc, to jest cel-aby zwiększyć nasz dobrobyt. 
Zaczynasz robić afirmacje, myśleć pozytywnie i wizualizować to,czego pragniesz. Po około tygodniu afirmacji i pozytywnego myślenia-zgadnij co? Nadal jesteś spłukany! Zapłacili ci i zniknęły! Ale ciągle powtarzasz swoje afirmacje. Bitwa się zaczyna. To, co robimy, nie działa. Dlaczego? To nie działa, ponieważ istnieje konflikt energetyczny. Denerwujemy się: "ciągle powtarzam te wszystkie afirmacje i myślę pozytywne myśli, a ja nadal nie mam pieniędzy". Naprawdę myślisz pozytywnie? Co się dzieje w twoim umyśle? Wierzysz w to, co mówisz? Gniew wyprowadza nas z naturalnego przepływu. 

Po pierwsze, bądź realistą! Wszędzie jest nieograniczona obfitość! Nie brakuje! Brak tkwi w Twoim mentalnym programowaniu. Zmień sposób postrzegania rzeczy. Kiedy znajdziesz się pokonany lękiem, że nie jesteś w stanie zapłacić rachunków, a pieniędzy, których potrzebujesz, po prostu nie ma - zadzwoń do "spirali manifestacji". Zobacz, jak wchodzi w twoje pole energii-oczyszczając z wszelkich zniekształceń i nie-prawd.  Wkrótce znajdziesz wiele wspaniałych pomysłów na to, jak możesz zamanifestować dobrobyt. Kreatywność popłynie, a nowe i ekscytujące możliwości zaprezentują się Tobie.

Otwórz się na nieograniczoną twórczą moc wszechświata. Pamiętaj, że nie ma żadnego braku lub ograniczenia jakiegokolwiek rodzaju. Dotyczy to relacji osobistych, pieniędzy, zdrowia itp.  Przebywanie w "zablokowanej" przestrzeni zużywa dużo energii-blokuje zdolność tworzenia i powoduje zmęczenie. Gdy twoje pole energetyczne będzie wolne od bloków i zniekształceń-poczujesz się bardziej energiczny i kreatywny.  Użyj "spirali manifestacji", aby oczyścić swój umysł i energię, abyś mógł otrzymać nieograniczone błogosławieństwa, które są dla Ciebie dostępne.  

Paula Picard jest profesjonalnym nauczycielem psychicznym i duchowym, który wykorzystuje swoją intuicję i 20-letnie doświadczenie, aby pomóc ci we współtworzeniu życia, które chcesz. Paula wierzy, że w tobie jest moc manifestowania swoich pragnień. Aby dowiedzieć się więcej o Pauli Picard i jej potężnym dziele www.paulapicard.com lub można się z nią skontaktować pod adresem pmpicard@charter.net

Posting Komentar untuk "Spirala manifestacji"