Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

Stop Strzelaniu Własnych Bramek

Stop Strzelaniu Własnych Bramek

Własne cele to działania, rzeczy, które robimy, które powstrzymują nas przed dotarciem tam, gdzie chcemy iść lub co chcemy uzyskać. Kiedy nie jesteśmy skupieni, kiedy nie jesteśmy w zgodzie z tym, co się dzieje, kiedy robimy coś, co prowadzi nas w przeciwnym kierunku niż to, dokąd zmierzamy lub powinniśmy zmierzać, zdobyliśmy własną bramkę. Czasami zdarzają się przypadkowo, czasami celowo, a czasami po prostu dlatego, że staramy się zbyt mocno.


Pierwszy Własny Gol

Aby przestać strzelać pierwszą własną bramkę, odpowiedz na następujące pytania:

Na czym się skupiam?

Czego chcę od życia?

Kiedy masz wyraźne skupienie, stajesz się bardziej świadomy swoich możliwości i tego, co musisz dodać, aby odnieść sukces. Zwykle jednak robimy to na odwrót. Ustalamy, jakie są nasze możliwości, a następnie decydujemy, na czym powinniśmy się skupić. Żyjemy jak pchła w cyrku pcheł.

Jak trenować pchły? To proste, najpierw je zbierasz i wkładasz do pudełka zapałek. Potem zamykasz pudełko. Ciągle skaczą, uderzając we wszystkie strony pudełka, aż dopadnie ich ból głowy i nagle hałas ustaje. Następnie otwierasz pudełko, a pchły będą skakać tylko na wysokość oryginalnego pudełka zapałek.

Ilu z nas jest takich?

Nauczyliśmy się skakać tylko na Wysokość pudełka, w którym byliśmy trzymani, a czasami w kierunku trenera. Rezultatem jest to, że nawet kiedy wyjmiemy nas z pudełka, nie wskoczymy do naszego prawdziwego potencjału.

Aby mieć szansę osiągnięcia swojego prawdziwego potencjału, musisz skupić się na swoich uczuciach.

Co tak naprawdę chciałbyś osiągnąć w swoim życiu?

Co to za Ukryty sen?

Co to za myśl, którą boisz się przyznać?

JEŚLI MASZ OSTROŚĆ, A NASTĘPNIE BĘDZIE ODEBRAĆ MOŻLIWOŚCI PO DRODZE.

Najpierw określ swoje skupienie

Naszym zdaniem jest to sposób, w jaki prowadziłeś najbardziej udane części swojego życia do tej pory. Masz już doświadczenie.

Jeśli wiesz, dokąd zmierzasz, zacznij patrzeć, gdzie pojawiają się własne cele. Czy strzelasz własne bramki, bo entuzjazm zniknął? Jeśli masz odpowiednie skupienie, twój entuzjazm jest naturalnie wysoki. Dlatego jeśli nie masz entuzjazmu do skupienia, nie masz WŁAŚCIWEGO skupienia. Po zidentyfikowaniu go, ważne jest, aby utrzymać swój cel i cel przed sobą. Niech napędza wszystkie twoje myśli i zachowania, w przeciwnym razie zgubisz się po drodze.

Pamiętaj:

Twoje możliwości i umiejętności będą się rozwijać w miarę dążenia do skupienia.

Na twój entuzjazm wpływa koncentracja.

Druga Bramka Własna

Innym powszechnym sposobem, w jaki powstrzymujemy się przed osiągnięciem jest: pracujemy poza "skrzynką potrzeb", a nie "skrzynką potrzeb". Ważne jest, aby odróżnić to, czego potrzebujesz od tego, czego chcesz. Jeśli realizujesz swoje potrzeby, a nie swoje pragnienia, masz większą szansę na szczęśliwsze życie i osiągnięcie koncentracji.

Jeśli mieszkasz w skrzynce życzeń (np. gdybym tylko miał to, byłbym szczęśliwy) to zaczynasz stawiać warunki na ostrość - najczęstszą własną bramkę, którą zdobywamy.

Trzecia Bramka Własna

Jaki rodzaj relacji masz z:


yourself

inni ludzie.

Jak sobie radzisz?

Jak traktujesz innych ludzi?

Najlepszy związek może mieć to wygrana / wygrana, związek, w którym ja wygrywam i Ty też. Oboje czujemy, że osiągnęliśmy to, co było możliwe. Wynik jest akceptowalny dla obu stron. Żadna osoba nie czuje się zraniona, wykorzystana lub wykorzystana przez spotkanie. W relacji Win / Win, czuję się dobrze o sobie i czuję się dobrze o moim skupieniu; co staram się osiągnąć. Kiedy popełniam błędy, nie od razu staję się dla siebie obraźliwy, po prostu przestaję myśleć i badać, co się stało

A może twój styl to styl wygrany/przegrany, w którym wygrywasz, a druga osoba przegrywa. Styl zazwyczaj używany przez agresywnych sprzedawców i ludzi biznesu. Mają małe lub żadne zainteresowanie drugą osobą, pod warunkiem, że kupują produkt lub robią, co im każą. Innym sposobem rozegrania meczu wygranego/przegranego jest popełnienie tzw. "faulu zawodowego". Jeśli nie możesz wygrać, zrób coś, aby powstrzymać drugą osobę.

Zadaj sobie pytanie: Ile "profesjonalnych faulów" popełniłem w tym miesiącu? To może być coś tak łatwego jak dąsanie się lub dąsanie.

Kiedy wchodzi się w związek, czy wchodzi się w niego, aby wygrać/ wygrać czy wygrać / przegrać?

Jeśli twoja samoocena jest niska, może się okazać, że twoje spotkania i relacje są zbudowane na scenariuszu przegranej/wygranej. W tych relacjach jedna osoba daje cały czas, aby umożliwić drugiej osobie zwycięstwo. Może to być zamaskowane w zdaniu: "nie chcę sprawiać kłopotów" lub "nie mam nic przeciwko temu, co się stanie, ty podejmiesz decyzję". Ile razy sprawiasz, że ludzie ci współczują? Klasyczne zachowanie I Lose You Win. Cały czas oddajesz całą swoją moc i zastanawiam się, dlaczego nic nie osiągasz i cały czas czujesz się nieszczęśliwy.

Z naszego doświadczenia wynika, że najbardziej destrukcyjny związek opiera się na Lose/Lose. Przy tych okazjach osoba wchodzi w związek lub rozmowę z nastawieniem, że jeśli nie mogę wygrać, nikt nie będzie. To zachowanie jest bardzo destrukcyjne.

Czy grając w piłkę nożną lub jakikolwiek inny sport zespołowy postrzegasz siebie jako uczestniczącego w rywalizacji wygranej i przegranej? A może postrzegacie to jako gracza w zespole z rolą do odegrania i moim zadaniem jest osiągnąć mój osobisty najlepszy w tej sytuacji? Po głównym wyścigu lub gry pytanie zawodowych sportowców zadaje sobie lub ich trener jest ," czy wykonałem lub pobił mój osobisty najlepszy tym razem"?

Najważniejsze pytanie to:

Czy przy tej okazji wykonałem swój osobisty najlepszy wynik?

Nie chodzi o wygraną. Jakie znaczenie ma to, czy wykonałem lub przekroczyłem mój osobisty najlepszy wynik?

Własna bramka jest strzelana, gdy nie wiemy, jaki jest nasz osobisty najlepszy wynik. Nie mamy żadnej miary na nasze wyniki, a więc mamy tendencję do podejmowania decyzji w życiu, które zabierają nam z dala od relacji Win/Win.

Win / Win dla nas jest życie w moim osobistym best, wynik jest to, że gram lepiej, drużyna gra lepiej i najlepsza drużyna w dniu wygrywa.

Forth Własny Cel

"Gdybyś zrozumiał moc swoich myśli, bałbyś się myśleć" - powiedział mi kiedyś strażnik mądrości.

Innymi słowy, wasza moc jest w waszych myślach. Twoje myśli napędzają twoje działania. Tak więc, popraw swoje myśli i poprawne działania muszą nastąpić. W kontekście tego artykułu, prawidłowe myśli są o Tobie. Jak siebie widzisz? Jak widzisz innych?

Jednym ze sposobów na zmianę sposobu myślenia jest traktowanie mózgu i procesu myślenia w ten sam sposób ogrodnicy traktują swoje ogrody, innymi słowy zrobić niektóre ' ogrodnictwo mózgu"

Jeśli jesteś ogrodnikiem, pierwszą rzeczą, którą robisz, jest podsumowanie ogrodu. Zidentyfikuj kwiaty, uprawiane krzewy itp. i chwasty. Jeśli jesteś nowy w ogrodnictwie pierwszym zadaniem jest określenie, które są kwiaty, a które są chwasty.

Teraz zrób to samo ze swoimi myślami:

Które z twoich myśli klasyfikujesz jako chwasty?

Jakie zachowania klasyfikujesz jako chwasty w swoim życiu?

Jeśli jesteś ogrodnikiem, możesz teraz wykopać i usunąć chwasty i zastąpić je ulubionymi kwiatami.

Które z twoich myśli są twoimi ulubionymi kwiatami?

Jakie zachowania wybrałabyś jako swoje ulubione kwiaty?

System zaprzestania zdobywania własnego celu polega na rozpoznawaniu, usuwaniu i zastępowaniu wszystkich negatywnych i nieprzydatnych myśli.

Rozpoznaj, Usuń i Zastąp wszystkie myśli, które powstrzymują cię od osiągnięcia koncentracji.

Wniosek

Większość rzeczy, które robimy, to nawyki.

Skupiam się na możliwościach, a nie na możliwościach, które pomagają mi osiągnąć cel.

Kieruję się tym, czego chcę, a nie tym, czego potrzebuję.

Buduję relacje na współzawodnictwie z innymi lub poddaniu się innym, zamiast próbować pokonać moje osobiste najlepsze.

Spędzam czas na podziwianiu i rozwijaniu chwastów w moim ogrodzie, zamiast zastępować je kwiatami.

Wszystko, co musisz zrobić, to je zmienić. W tym artykule zasugerowaliśmy, że będziesz miał bardziej produktywne i szczęśliwsze życie, jeśli zmienisz swój naturalny sposób. Innymi słowy, zamiast uczyć się nowej techniki, po prostu oducz się obecnych wzorców myślowych i zachowań, robiąc to, co przychodzi naturalnie. Skup się na osiąganiu swojego potencjału. Skup się na tym, czego naprawdę potrzebujesz w życiu. Skoncentruj się na osiąganiu osobistych sukcesów przez cały czas. Skup się na byciu kwiatem, a nie chwastem.

Za każdym razem, gdy złapiesz siebie, nie myśląc w ten sposób, strzelisz kolejną bramkę.

Posting Komentar untuk "Stop Strzelaniu Własnych Bramek"