Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

Wprowadź Miłość Do Swojego Życia

Wprowadź Miłość Do Swojego Życia

Tak wielu ludzi skarży się na brak miłości w swoim życiu. Zachowują się tak, jakby jakiś nieznajomy postanowił pewnego dnia zabrać miłość z ich życia. Trzymają się kochanków, którzy odeszli od wieczności, lub marzą o tym, aby partner pojawił się w ich życiu, aby dać im wszystko, czego nie są w stanie dać sobie. Balansują między nadzieją a desperacją. Szukają miłości poza sobą i wierzą, że pewnego dnia czarujący książę na białym koniu zapuka do drzwi i zabierze ich, aby żyć wiecznie szczęśliwie w zamku z dala od rzeczywistości.


Inni ludzie próbują przetrwać w złym związku, który trzyma ich wielkość jako zakładnika. Żyją w strachu i gniewie każdego dnia, ale nie wiedzą, jak wydostać się z tego więzienia.

Znasz takich ludzi? Czy to brzmi jak ty? Czy czujesz się samotny, czy marzysz o tym właściwym, który pojawi się pewnego dnia i zakończy wszystkie nieszczęścia, które teraz przechodzisz? 

Zła wiadomość jest taka, że tak się nie stanie.
Dobrą wiadomością jest to, że możesz zrobić wiele, aby czuć się kochanym.

Pozwól mi wyjaśnić.

Życie jest jak Budynek. Istnieje wiele pięter: Parter, Piwnica, Pierwsze piętro, drugie piętro i tak dalej. Im wyżej wchodzisz do budynku, tym więcej światła jest, im łatwiejsze i lżejsze są rzeczy, im bardziej przyjaźni i energiczni są ludzie, tym wyższe są wibracje , a przede wszystkim: im więcej jest miłości.

Wyobraź sobie ten budynek życia w swoim umysłowym oku. W piwnicy znajdziesz ludzi takich jak raperzy, złodzieje, napastnicy, zabójcy, ludzie, którzy biją swoje dzieci lub towarzysza i innych, którzy zrobili życie z krzywdzenia innych. 
Na parterze znajdziecie mnóstwo ludzi. W rzeczywistości większość ludzkości mieszka tutaj. To ci, którzy zadowalają się wegetacją,zamiast żyć. Nie myślą sami, przechodzą życie. Nic nie robią. Żyją jak roboty. Codziennie chodzą do pracy, wracają do domu, codziennie oglądają ten sam program telewizyjny z piwem w jednej ręce i hotdogiem w drugiej. Nie śnią. Utknęli w swoim stylu życia i myślą, że wszystko będzie zawsze takie samo.

Potem idziesz na górę. Jak mówiłem, im wyżej, tym łatwiej, tym lżejsze jest życie. Życie jest łatwe, życie jest lekkie. Piwnica, parter i niższe piętra to wytwory ludzkiego umysłu. Stworzyliśmy ten styl życia przez nasze ciężkie myśli, myśli o niedostatku, strachu, śmierci, gniewie, smutku, zemście i tak dalej. Oto życie tych, którzy decydują się myśleć o niskiej energii myśli. Ci, którzy żyją w strachu, nienawiści, zazdrości, wątpliwościach, niskiej samoocenie, kłopotach. Mają złe relacje, gdzie walka, gniew i negatywność nadają ton. Nie są szczęśliwi. Utrzymują iluzję, że wszystko jest czyjąś winą i muszą albo czekać na zmianę drugiego, więc ich życie się zmieni, albo muszą zniszczyć drugiego, aby mieć lepsze życie(pomyśl o tym, który zabija męża kobiety, z którą chce żyć, lub tych, którzy zabijają innych myślących ludzi, aby być wolnymi, aby żyć tak, jak chcą). To nigdy nie da wolności ani miłości.

Więc co zrobić, jeśli chcesz przenieść się w tym budynku życia i żyć swobodnie i w miłości?

Najpierw musisz podjąć decyzję. Tak, musisz zdecydować, gdzie chcesz być. Na którym piętrze chcesz teraz żyć?

Czy to Piwnica? Nie, Nie sądzę. Czy jest parter? Ja też tak nie myślę. Powiedzmy, że chcesz być na 17 piętrze. Ale czujesz, że jesteś w tym momencie w swoim życiu tylko na 3 piętrze. Nienawidzisz swojej pracy, masz kiepskie relacje z partnerem, jesteś w złym stanie, a twoja energia jest niska. 
Więc zdecydowałeś, że chcesz żyć w Wibracji 17. piętrze, gdzie jest miłość, prawdziwa przyjaźń, pozytywne oczekiwania, wewnętrzna siła, moc, praca, którą lubisz, zdrowie i bogactwo.

Co robić? Zdecydowałeś, gdzie chcesz być. Co teraz zrobisz? Czy powinieneś poczekać, aż ktoś zapuka do Twoich drzwi i zabierze cię tam? Nie ma mowy! To się nigdy nie wydarzy! Nawet jeśli spotkasz kogoś z poziomem energii 17, nigdy nie będzie Cię niósł z 3. do 17. piętra, ponieważ będzie wyczerpany. To musi być twoja decyzja i twoje działanie!!

Więc musisz się podnieść. Jak? Czytaj! Czytaj więcej! Przeczytaj, jak możesz stworzyć swoje życie, zmieniając swoje myśli i zachowanie! Udaj się na warsztaty, na których dowiesz się, jak uwolnić swoją wewnętrzną moc. Skorzystaj ze wspaniałego banku informacji, który nazywa się Internet i który oferuje Ci mnóstwo pozytywnych informacji i e-kursów (często za darmo). Otoczyć Cię kochającymi ludźmi. Naucz się kochać siebie.

Więc najpierw zdecyduj, gdzie chcesz być. Wtedy zrobisz wszystko, co w twojej mocy, by tam dotrzeć, na własną rękę. Oczywiście możesz poprosić o pomoc, możesz znaleźć sobie trenera (co jest naprawdę dobrą decyzją!) ale nie szukaj kogoś, kto Cię poniesie. Upadniesz natychmiast, gdy on cię położy. Jeśli nie dotarłeś tam sam, to nie będzie trwało, nie jest nic warte, ponieważ poruszyłeś się z czyjąś energią i jesteś zależny od jego energii.

Gdy dotrzesz do wybranego piętra, powiedzmy 17, spotkasz automatycznie ludzi, którzy wibrują na tym poziomie energii. Energia - 17 osób. Kochający, troskliwi, wspaniali ludzie. Ludzie, którzy czują się dobrze ze sobą i którzy nie potrzebują innych, aby ukraść ich energię. Nauczyli się sami generować energię. Nie są niewolnikami. Nie są dominatorami. Kochają i szanują innych.

Chcesz poznać kogoś takiego? Chcesz podzielić się swoim życiem z kimś, kto ma 17-energii (lub więcej)? Idź tam! Idź na ich poziomie, a spotkasz ich, to gwarancja!

Podnieś się.

Jeśli teraz żyjesz w złym związku i zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby podnieść się wyżej, zobaczysz, co się stanie. Twój partner, który wciąż wibruje na energii 3, 2 lub na poziomie piwnicy, nie będzie w stanie podążać za tobą i pojedziesz oddzielnymi drogami.

Nie popełnij błędu próbując wciągnąć kogoś, kto chce pozostać na niskim poziomie. Nigdy ci się nie uda. Zwłaszcza kobiety powinny być tego świadome : nie psuj swojej energii na próby, aby inni poruszali się z Tobą. To strata czasu. Każdy powinien sam decydować. Nie noś innych na plecach, rozbijesz się! Zdecyduj za siebie, zrób to i zobacz, co się stanie. Im wyższy poziom energii, tym lepiej będzie. Tam się ze mną zgodzisz: życie jest cudowne!

Posting Komentar untuk "Wprowadź Miłość Do Swojego Życia"